WHF Kursus

KRAGENÆS SEJLKLUB.

VHF KURSUS.

Vi afholder VHF kursus i klubhuset på følgende dage:

Mandag den 18.03.2019.

Fredag den 29.03.2019.

Mandag den 01.04.2019.

Fredag den 05.04.2019.

Mandag den 08.04.2019.

Fredag den 12.04.2019.

Mandag den 15.04.2019.

Mandag den 29.04.2019.

Prøve Torsdag den 02.05.2019.

Alle dage er mødetid kl. 19.00

Tilmelding til kurset senest den 15.03.2019. til Helge Ostermann på mail:

helge@ostermann.dk eller telefon: 51543040.

På første undervisningsaften indbetales gebyr for kurset kr. 1500,00.

Herudover kommer prøvegebyr ca. kr. 600,00.

Underviser: Bent Hansen.

Håber at se dig på kurset.

Mvh. Kragenæs Sejlklub.

 

Dette indlæg blev udgivet i ks. Bogmærk permalinket.